Beschikbaarheid

Juni,
2022
Mei
28 Juni 2022
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
29 30 31 1 Wednesday, 1 June 2022 2 Thursday, 2 June 2022 3 Friday, 3 June 2022 4 Saturday, 4 June 2022
5 Sunday, 5 June 2022 6 Monday, 6 June 2022 7 Tuesday, 7 June 2022 8 Wednesday, 8 June 2022 9 Thursday, 9 June 2022 10 Friday, 10 June 2022 11 Saturday, 11 June 2022
12 Sunday, 12 June 2022 13 Monday, 13 June 2022 14 Tuesday, 14 June 2022 15 Wednesday, 15 June 2022 16 Thursday, 16 June 2022 17 Friday, 17 June 2022 18 Saturday, 18 June 2022
19 Sunday, 19 June 2022 20 Monday, 20 June 2022 21 Tuesday, 21 June 2022 22 Wednesday, 22 June 2022 23 Thursday, 23 June 2022 24 Friday, 24 June 2022 25 Saturday, 25 June 2022
26 Sunday, 26 June 2022 27 Monday, 27 June 2022 28 Tuesday, 28 June 2022 29 Wednesday, 29 June 2022 30 Thursday, 30 June 2022 1 2
Toon evenementen van alle categorieën


Onze blokhut en het kampeerterrein zijn gedurende het hele jaar te huren, behalve natuurlijk als we er zelf gebruik van maken. In de kalender hieronder is te zien wanneer de blokhut niet beschikbaar is. Het gaat daarbij om boekingen die definitief zijn, en er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze pagina.

Reserveren van de blokhut of het terrein kan heel simpel via het systeem van Scouting Nerderland (geen lidmaatschap van Scouting Nerderland verplicht).